PERSIL KAPSUŁKI DO PRANIA DUO CAPS COLOR 15PRAŃ

Nowy produkt

PERSIL KAPSUŁKI DO PRANIA  DUO CAPS COLOR

Więcej szczegółów

16,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

 PERSIL KAPSUŁKI DO PRANIA  COLOR DUO CAPS 

15 PRAŃ

Wygoda jest jednym z kluczowych elementów nowoczesnego stylu życia. Wszyscy poszukujemy innowacji, które pomogą nam sprostać codziennym obowiązkom i ułatwią życie. Dlatego Henkel stworzył nowy produkt - Persil Duo-Caps w innowacyjnej, dwukomorowej kapsułce. Aktywne składniki zamknięte w dwóch osobnych komorach kapsułki uwalniają swoją podwójną moc, zapewniając perfekcyjne rezultaty prania.

Pierwsza na świecie, zaawansowana technologicznie dwukomorowa kapsułka do prania Persil Duo-Caps zawiera dwukrotnie skoncentrowany1 środek do prania w płynie. Każda z komór zaawansowanej kapsułki zawiera odrębną formułę. W niebieskiej komorze Persil Duo-Caps znajduje się skoncentrowana formuła środka do prania w płynie będącą kombinacją substancji aktywnych i enzymów odplamiających. Usuwają one nawet najbardziej uporczywe plamy. Z kolei zielona komora zawiera połączenie substancji aktywnych i aktywatora blasku, który zachowuje głębię kolorów i zapobiega szarzeniu tkanin.

Kapsułki Persil Duo-Caps wykonane są z delikatnej folii, ulegającej całkowitemu rozpuszczeniu pod wpływem wody. Dzięki temu dwie, odrębne formuły środka piorącego, zamknięte w oddzielnych komorach, łączą się ze sobą dopiero wtedy, kiedy kapsułka Persil Duo-Cap wejdzie w kontakt z wodą w bębnie pralki.

Wystarczy umieścić kompaktową kapsułkę z już odmierzoną ilością środka piorącego Persil Duo-Caps bezpośrednio w bębnie pralki, przykryć praniem i włączyć program2. W kontakcie z wodą kapsułka natychmiast ulega rozpuszczeniu. Tym samym uwalnia swoją podwójną moc, która bezpośrednio działa na plamy i zabrudzenia, nie pozostawiając przy tym żadnych pozostałości na ubraniach.

Każda kapsułka Persil Duo-Caps, zawiera odmierzoną ilość środka piorącego, co ułatwia właściwe dozowanie. Co więcej formuła produktu jest skuteczna nawet w bardzo niskich temperaturach prania. Dzięki temu Persil Duo-Caps jest nie tylko wygodny w użyciu i skuteczny w działaniu, ale także pozwala konsumentom dbać o środowisko naturalne i jego zasoby.

Nowy Persil Duo-Caps jest dostępny na rynku w lekkich oraz wygodnych do przenoszenia i przechowywania opakowaniach, po 15  Dostępny w wariancie do białego i koloru, Persil Duo-Caps oferuje perfekcyjne rozwiązanie dla nowoczesnych ludzi, którzy szukają wygody idącej w parze z najwyższą jakością. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na środki do prania w płynie i produkty ułatwiające codzienne obowiązki, Persil Duo-Caps oferuje nową generację kapsułek w płynie.

Nowy Persil Duo-Caps dostępny jest w sklepach od sierpnia 2012.
Rekomendowana cena promocyjna kapsułek Persil Duo-Caps

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię