luxury-woda-toaletowa-100mlwomen
  • luxury-woda-toaletowa-100mlwomen

LUXURY New Brand WODA TOALETOWA 100ML.WOMEN

16,50 zł
Brutto

 Luxury został stworzony z myślą o kobiecie współczesnej- dynamicznej, żyjącej chwilą. Dla kobiet wyzwolonych, które przez cały czas pragną uwodzić swa niezależnością i seksem.

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)


  WODA WOMEN

 

New Brand Luxury jest świeży, zmysłowy, bardzo kobiecy, kwiatowy aromat.
Zapach współczesnej kobiety, podkreślający jej styl i klasę. To zapach dla kobiet pragnących przeżyć swoje życie jak niekończącą się przygodę.

New Brand Luxury został stworzony z myślą o kobiecie współczesnej- dynamicznej, żyjącej chwilą. Dla kobiet wyzwolonych, które przez cały czas pragną uwodzić swa niezależnością i seksem. Zapach ten odzwierciedla dusze i styl życia - pełen szaleństwa, pogoni za ulotnością chwili i przygodą. Idealny dla kobiet z ekscentryczną osobowością, intrygujących, szalonych, pragnących czerpać z życia jak najwięcej. Zapach doskonale oddaje impulsywność, entuzjazm oraz urok osoby która ich używa.

Piramida zapachu:

  • Nuta głowy: jamajski pieprz, purpurowa frezja
  • Nuta podstawowa: himalajski cedr, drzewo sandałowe, kadzidło
  • Nuta serca: biały heliotrop, irański jaśmin, kwiat hibiskusa, róża bułgarska,nasiona Ambrette

Zapach zbliżony do Lacoste Pour Femme.


 

 w sprzedaży mamy również wersję dla mężczyzn

 

woda toaleto
Nowy produkt