SYOSS eliksir piękności olejek absolutny  PROF
  • SYOSS eliksir piękności olejek absolutny  PROF

SYOSS COLOR REFRESHER I 75 ML ODŚWIEŻACZ KOLORÓW

14,80 zł
Brutto

 SYOSS COLOR REFRESHER  75 ML

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

 

 

odświeżacz koloru włosów

To produkt, który odświeża odcień włosów pomiędzy koloryzacjami w zaledwie 3 minuty, pod prysznicem! Co więcej, można go stosować z dowolną farbą dostępną na rynku!

Jak szybko przywrócić wyblakły, pozbawiony kolor włosów do życia? Z nowym Syoss Color Refresher to możliwe – i to w zaledwie 3 minuty! Co więcej, Syoss Color Refresher to propozycja, która sprawdzi się nie tylko w ekstremalnych i nagłych sytuacjach, ale stanie się nieodzownym elementem pielęgnacji włosów! Prosty, wygodny sposób aplikacji w formie pianki, którą nakłada się jak szampon, pozwoli codziennie cieszyć się pięknym, odświeżonym i lśniącym kolorem jak tuż po wizycie w salonie fryzjerskim – bez użycia rękawiczek i konieczności precyzyjnego mieszania składników. Jedno opakowanie Syoss Color Refresher wystarczy nawet do 6 aplikacji!

 

Od produktów do koloryzacji oczekujemy przede wszystkim wyrazistego koloru, długotrwałego efektu i oczywiście tego, żeby były łagodne dla naszych włosów, nie niszczyły ich. Nowy Syoss Color Refresher idealnie wpisuje się w to wyobrażenie sprawiając, że pozbawione koloru, osłabione częstymi zabiegami koloryzacyjnymi włosy to już przeszłość. Wydobędzie kolor i blask z włosów o chłodnym odcieniu blond, ciepłym lub ciemnym odcieniu brąz, jak również ognistej czerwieni.

Produkt sprawdzi się nie tylko w przypadku włosów farbowanych! Stosowany na włosy w naturalnym odcieniu, doda im blasku i tchnie w nie nowe życie! Stopniowo pomoże ukryć również pierwsze siwe włosy.

DO WYBORU MAMY : DLA CIEPŁYCH BRĄZÓW

                               DLA CHŁODNYCH ODCIEŃI BLOND

                               DLA CZERWIENI

 

 

 

Syoss Płukanka odświeżająca kolor włosów Color Refresher stosowany pomiędzy 2 koloryzacjami natychmiast odświeża intensywność i blask koloru dla efektu jak po wizycie w salonie fryzjerskim. 

Nowy produkt