JOANNA ODŻYWKA WYGŁADZAJĄCA Z JEDWABIEM 1000ml
  • JOANNA ODŻYWKA WYGŁADZAJĄCA Z JEDWABIEM 1000ml

DF5 szampon przyspieszający wzrost 200 ml

13,50 zł
Brutto

 

DF5 szampon przyspieszający wzrost i zapobiegający wypadaniu włosów 200 ml 

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

DF5 szampon przyspieszający wzrost i zapobiegający wypadaniu włosów 200 ml 


STOSOWANY REGULARNIE PRZYSPIESZA WZROST I ZAPOBIEGA WYPADANIU WŁOSÓW
Z kompleksem rapidityNEW-5His przyspieszającym wzrost włosa

 

Szampon DF5 Woman przyspieszający wzrost włosa zawiera kompleks rapidityNEW-5Her, który zwiększa przenikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego, co stymuluje szybszy wzrost włosa. Pobudza włosy do wzrostu i dotlenia skórę głowy. Cebulka włosowa i zakotwiczenie są znacznie wzmocnione. Szampon łagodnie myje włosy i oczyszcza z zanieczyszczeń, w delikatny sposób wymywając złuszczony naskórek skóry głowy. Wyraźnie nawilża, dotlenia i łagodzi podrażnienia. Stosowanie szamponu DF5 powoduje, że włosy są miękkie i lśniące. Uzupełnieniem składu jest Witamina B5, która nawilża, wygładza i pogrubia włókno włosa, nadaje włosom połysk, ułatwia rozczesywanie, zapobiega rozdwajaniu końcówek, dzięki któremu włosy łatwiej się rozczesują i nie elektryzują się.


Nowy produkt