CHUSTECZKI NAWILŻANE JOHNSON BABY 768 SZTUK
  • CHUSTECZKI NAWILŻANE JOHNSON BABY 768 SZTUK
  • chusteczki-nawilzane-johnson-baby-768-sztuk
  • CHUSTECZKI NAWILŻANE JOHNSON BABY 768 SZTUK
  • CHUSTECZKI NAWILŻANE JOHNSON BABY 768 SZTUK

4x Johnson's Baby Chusteczki wybór

17,90 zł
Brutto

Johnson's Baby Chusteczki

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

JOHNSON'S Baby chusteczki 4 paczki po 56szt

Gentle Cleansing

oczyszczające zawierają nawilżające mleczko z formułą No More Tears i 97% czystej wody. Są tak łagodne i delikatne, że mogą być bezpiecznie stosowane do oczyszczania całego ciała, nawet okolic oczu.Łagodność potwierdzona klinicznie. Nie zawierają mydła i alkoholu.

Extra Sensitive

bezzapachowe chusteczki oczyszczające są tak łagodne i delikatne dla skóry noworodka jak czysta woda, co zostało udowodnione klinicznie. Mogą być używane już od pierwszego dnia życia, a Ty możesz być pewna, że zapewniasz skórze swojego maluszka najlepszą pielęgnację. Zawierają 97% czystej wody i jedynie niezbędne składniki formuły No More Tears.

JOHNSON'S    do oczyszczania skóry stosowane z wyboru na oddziałach noworodkowych w Polsce. Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

 Proponuję 4 paczki po 56 szt. każda.

Proszę wskazać rodzaj:

Gentle Cleansing lub Extra Sensitive

Proponujemy również inne ilości i rodzaje CHUSTECZEK
12 Przedmioty
Nowy produkt