AMBI PUR ELECTRIC ODŚWIEŻACZ urządzenie
  • AMBI PUR ELECTRIC ODŚWIEŻACZ urządzenie

Ambi Pue Elektryc 3 vol WKŁAD odświeżacz zapas

17,90 zł
Brutto

AMBI PUR ELECTRIC ODŚWIEŻACZ 3 vol zapas

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 WKŁAD (zapas) do AMBI PUR ELECTRIC ODŚWIEŻACZ 3 volution - do urządzeń z 3 wkładami, do kontaktu

Ambi Pur 3volution - elektryczny odświeżacz powietrza  - z czasem każdy przyzwyczaja się do konkretnego zapachu i przestaje go czuć. Ambi Pur 3volution to pierwszy odświeżacz powietrza z 3 uzupełniającymi się zapachami,  aby cieszyć się nimi cały dzień. Urządzenie ma również regulację mocy zapachu (suwak z boku). Zastosowanie więcej niż jednego wkładu eliminuje problem przyzwyczaja się do tego samego zapachu.

Ambi Pur 3volution Japan Rituals -  prezentuje National Geographic, nową gamę naturalnych zapachów ze świata. To prawdziwe doznania zapachów z odległych zakątków świata, którymi teraz możesz cieszyć się w domu.  Pozwala cieszyć się wspaniałym zapachem przez 90 dni przy używaniu 12 godzin dziennie na minimalnym ustawieniu.

Proszę wybrać kompozycje zapachowe:

OCEAN MIST SPICED APPLE FLOWERS&SPRING JAPAN TATAMI
dostępny dostępny dostępny dostępny

Przy braku wskazania zapachu wysyłamy losowo.

Dostępne również urządzenia  ODŚWIEŻACZE do tych wkładów

Sprawdź inne nasze typy urządzeń lub wkładów.

Nowy produkt