oro-pochlaniacz-wilgoci-urzadzenie-z-wkladem
  • oro-pochlaniacz-wilgoci-urzadzenie-z-wkladem

ORO POCHŁANIACZ WILGOCI-URZĄDZENIE z Wkładem

17,90 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Pochłaniacz wilgoci ORO - bezpieczny dom Pochłaniacz wilgoci zapobiega gromadzeniu się wilgoci, skutecznie ogranicza rozwój pleśni i grzybów, likwiduje nieprzyjemny zapach stęchlizny, zabezpiecza przed butwieniem i wypaczaniem drzwi i okien. Sposób użycia: Pochłaniacz nie wymaga zasilania ani innych dodatkowych urządzeń. Pochłaniacz składa się z umieszczonego w pojemniku worka, higroskopijnych kryształów. Działanie rozpoczyna się natychmiast po usunięciu zewnętrznej folii i umieszczeniu worka w pojemniku. Kryształy pochłaniają nadmiar wilgoci do optymalnego poziomu ok. 50%. Wodę można zaobserwować w pojemniku już po 48 godzinach. Worek zmniejsza swoja objętość, aż do całkowitego rozpuszczenia zawartości. Zebraną wodę można po prostu wylać do WC, a worek wyrzucić. Jeden wkład wystarcza na około 3 miesiące dla pomieszczenia o kubaturze 35 m3 w zależności od temperatury i wilgotności.

Wszystkie zakupione rzeczy na naszych

aukcjach wysyłane są jedna

paczka w ciągu 24h od momentu zaksięgowania

wpłaty na koncie, więc za paczkę

płacisz TYLKO RAZ.

 

 

PRZESYŁKA KURIERSKA 17ZŁ 

7 Przedmioty
Nowy produkt