PERSIL proszek DO PRANIA  5kg w kartonie color
  • PERSIL proszek DO PRANIA  5kg w kartonie color

Biwak Impuls anybakryjna pasta do czyszczenia 0,45 kg

4,75 zł
Brutto

Biwak Impuls anybakryjna pasta do czyszczenia 0,45 kg

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

BIWAK - PASTA DO CZYSZCZENIA
pasta do czyszczenia z dodatkiem substancji przeciw bakteryjnych


PRZEZNACZENIE:
Pasta BIWAK jest bardzo skutecznym preparatem przeznaczonym do czyszczenia urządzeń kuchennych, umywalek, kotłów, naczyń i wszelkiego sprzętu w zakładach przemysłu spożywczego, obiektach użyteczności publicznej i w gospodarstwach domowych. Może być stosowana do mycia powierzchni kontaktujących się z żywnością oraz środkami żywienia zwierząt. Z uwagi na dodatek środka bakteriobójczego pasta doskonale nadaje się do stosowania w warunkach polowych przy myciu zimną wodą. Jest zalecana również do mycia urządzeń sanitarnych (wanny, umywalki, miski sedesowe, glazura, armatura sanitarna).
Doskonała do czyszczenia przedmiotów z aluminium i stali nierdzewnej.


WŁAŚCIWOŚCI:
Specjalnie dobrany skład substancji myjących, przeciwbakteryjnych i dodatków trących sprawia, że pasta doskonale usuwa zabrudzenia tłuszczowe oraz wszelkiego rodzaju osady z naczyń, sprzętu i innych powierzchni wykonywanych z emalii, aluminium, ceramiki, stali nierdzewnej itp.
pH 3% roztworu: 7,0 ÷ 8,5
gęstość: 1,45 ÷ 1,55 g/cm3


SPOSÓB UŻYCIA:
Niewielką ilość pasty rozprowadzić na powierzchni, wyszorować zabrudzoną powierzchnię, następnie spłukać zimną wodą.


WARUNKI BEZPIECZEŃSTWA:
Informacje dotyczące bezpiecznego stosowania preparatu oraz jego wpływu na środowisko naturalne umieszczone są na etykiecie i w karcie charakterystyki mieszaniny.


MAGAZYNOWANIE:
Przechowywać w temp. 5÷35°C.


TRWAŁOŚĆ:
6 miesięcy od daty produkcji


OPAKOWANIA:
Pojemniki z tworzyw sztucznych o gramaturze 450g


DOKUMENTY:
* atest PZH HŻ/09477/97, HŻ/04847/95
* karta charakterystyki mieszaniny

Nowy produkt