Odświeżacze powietrza

Odświeżacze powietrza i zapachy do domu – do pokoju, łazienki i toalety
Nowoczesne odświeżacze powietrza nie tylko niwelują przykry zapach, ale również w subtelny, delikatny sposób kreują w pomieszczeniu wyjątkową atmosferę. Nie od dziś wiadomo przecież, że ulubiony zapach potrafi świetnie poprawić nastrój, dodać energii czy ukoić nerwy po ciężkim dniu.
   Utrzymanie schludnego, czystego i przyjemnego powietrza w każdym lokalu jest niezbędne, aby zapewnić gościom odpowiednie środowisko. Tę przyjemną atmosferę trzeba osiągnąć poprzez odpowiednią wentylację i oświetlenie pomieszczeń, a także oczywiście poprzez odświeżacze powietrza.   Dzięki zastosowaniu określonego aromatu w odświeżaczu powietrza możemy poprawić percepcję gości odwiedzających, a także sprawić, że poczują pociąg lub potrzebę miejsca.
       Łazienki to obszar, który generuje najwięcej brzydkich zapachów. Najbardziej odpowiednie odświeżacze powietrza dla tego obszaru to te o lekko czystym zapachu, który nie przeszkadza, dlatego zaleca się stosowanie środków bakteriobójczych i neutralizatorów zapachów.
          Jadalnia potrzebuje zupełnie innych aromatów, więc odświeżacze powietrza będą inne. W tej przestrzeni zalecane są aromaty, które pobudzają lub motywują odczuwanie głodu lub innych stanów, takich jak spokój, bezpieczeństwo, przyjemność, uwodzenie. Do najczęstszych należą czekolada, zapach ciastek, zapach świeżo upieczonego chleba, świeżo mielona kawa ...
Odświeżacze powietrza nie powinny być stosowane nadmiernie, gdyż powoduje to utratę skuteczności aromatu w jego odczuwaniu. Z drugiej strony nigdy nie powinien być zapachowany bezpośrednio, a raczej stwarzać przyjemną atmosferę w pomieszczeniach poprzez zastosowanie pośrednie.

Odświeżacze powietrza

Jest 188 produktów.

Pokazano 1-12 z 188 pozycji

Aktywne filtry