nawilżany papier

Nawilżany papier toaletowy jest prawdziwym bestsellerem od czasu jego wprowadzenia. Łatwo rozpada się w toalecie, podobnie jak tradycyjny papier toaletowy, i ma zalety nawilżonych chusteczek.
Różnica w stosunku do  chusteczek nawilżanych , które są na rynku od dawna, polega na tym, że nie można ich spłukiwać w  toalecie . W przypadku nowego mokrego papieru toaletowego nie jest konieczne stosowanie tego typu środków ostrożności ze względu na skład jego tkaniny, wykonanej w 100% z włókien naturalnych i biodegradowalnych.
Jednak eksperci ostrzegają, że żadna mokra ściereczka nie ulega biodegradacji i dlatego nie należy jej spłukiwać w toalecie pomimo instrukcji producenta.
Nawilżany papier toaletowy czy lepiej klasyczny?
Zaletą klasyki jest to, że jest tańsza i wykonana w 100% z celulozy, zawsze ulega biodegradacji. Jednak nie czyści w stu procentach, a jeśli jest złej jakości i jest używany nadmiernie i bez opieki, może pogorszyć stany proktologiczne, takie jak zewnętrzne hemoroidy, pęknięcia i zapalenie skóry.
Z drugiej strony, nawilżany papier toaletowy zapewnia skuteczniejsze czyszczenie, ale niektóre dodatki, takie jak perfumy, mogą powodować zapalenie skóry, a także nadmierne jego używanie. Są też droższe i nie wszystkie z nich ulegają biodegradacji.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry