Każdy dom ma charakterystyczny zapach, który zwykle odczuwają odwiedzający go lub my sami, kiedy nie ma nas w domu. Aromaty mają wielką moc kojarzenia radosnych lub przyjemnych chwil z przeszłości. I chociaż ten zapach do domu jest wynikiem połączenia wielu elementów, na rynku jest coraz więcej produktów, które pozwalają dłużej ładnie pachnieć w różnych pomieszczeniach.
Czy to poprzez pachnące mydła, świece, mikado czy odświeżacze powietrza, zapach, który lubimy najbardziej, może być obecny w sypialniach, łazienkach czy wejściu do domu. Olejki eteryczne, które przenikają do otoczenia przez nawilżacze, działają również jako odświeżacze powietrza i pozostawiają przyjemny zapach w bardzo krótkim czasie. Jaśmin, lawenda, róża lub wanilia to tylko niektóre z wiosennych aromatów, spośród 20 zapachów proponowanych przez Green Fresh i dostępnych online.
Korzystanie z urządzeń, które działają stopniowo, pozwala na ciągłe utrzymywanie się zapachu, dzięki czemu Twój dom jest zawsze przygotowany na nieoczekiwane wizyty.
Nowa technologia elektrycznego odświeżacza powietrza Air Wick czy Brise Glade pozwoli Ci uzyskać idealne dopasowanie, dostosowując się do pożądanej przestrzeni i zapachu. Dzięki  różnym poziomom intensywności możesz zapewnić ciągły zapach, który możesz regulować, aby pasował do każdego rozmiaru pomieszczenia.
Wiele nieprzyjemnych zapachów występujących w domu można usunąć podczas dokładnego sprzątania. Czasami jednak szukamy szybszych rozwiązań, aby wyjść z kłopotów. W takich sytuacjach posiadanie zapachu w sprayu  zapachów może być świetną alternatywą.