Yoskine Bio Colagen krem na zmarszczki 50+ Noc
  • Yoskine Bio Colagen krem na zmarszczki 50+ Noc

Yoskine Bio Colagen krem na zmarszczki 50+ Noc

46,00 zł
Brutto

Yoskine Bio Colagen krem na zmarszczki 50+ Noc

Ilość
Obecnie BRAK na stanie

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

YOSKINE Bio Collagen Alga Kombu regenerujący bio-krem na zmarszczki na noc 50+

YOSKINE BIO COLLAGEN - ALGA KOMBU (kombu po japońsku "szczęście") - to intensywna terapia młodości, której działanie oparto na nowoczesnej japońskiej technologii In-Yo oraz naturalnych morskich składnikach. Silnie przeciwzmarszczkowe formulacje, zawierające czysty 100% kolagen morski i japońskie wodorosty Kombu, niwelują objawy starzenia i działają niczym wypełniający skórę "mikrozastrzyk".

Regenerujący Bio-Krem na zmarszczki na noc, dla skóry 50+. Zawiera naturalny kolagen morski oraz wyciąg z japońskich wodorostów Kombu. Działa intensywnie przeciwzmarszczkowo, regenerująco, nawilżająco i wypełniająco.

  • IN-YO po japońsku Yin i Yang czyli dwie równoważące się siły zapewniające stały przepływ energii i harmonię w naturze. Inspirując się tą filozofią, naukowcy Yoskine we współpracy z laboratoriami w Japoni opracowani IN-YO TECHNOLOGY, przełomową metodę pielęgnacji skóry, która działa na 2 poziomach.
  • IN'DETOX Detoksykacja wykorzystująca działania a-glukanu, który naturalnie oczyszcza komórki skóry, zapewniając im auto-energizację, dzięki czemu przedłuża ich życie. Oczyszcone komórki są przygotowane do bardziej efektywnego przyswajania składników odżywczych.
  • YO'ACTIVE Odnowa struktur macierzy skóry poprzez bezpośrednie dostarczanie składników aktywnych do komórek docelowych, zapewniająca intensywny efekt odmładzający.

Składniki aktywne:

  • SEA COLLAGEN REPAIR - Bioaktywny, neutralny 100% kolagen pochodzenia morskiego, który zmniejsza głębokość nawet utrwalonych i wyraźnych zmarszczek. Działa silnie odbudowująco i przeciwdziała wiotczeniu skóry.
  • KOMBU JAPONICA SEAWEED - Wyciąg z japońskich wodorostów Kombu , zbieranych z zimnych mórz u wybrzeży północnej Japonii. Są to jadalne glony, bogate w witaminy, minerały i polisacharydy. Doskonale nawilżają i wyrównują koloryt cery. Posiadają silne właściwości regenerujące i napinające skórę.
  • FAST ECO-LIFT - Siateczka polisacharydowa, która intensywnie liftinguje skórę zapewniając efekt napięcia w parę minut po zastosowaniu.

SPOSÓB UŻYCIA

Codziennie rano stosować krem w oczyszczoną skórę wokół twarzy i szyi. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie krem na noc i pod oczy z serii YOSKINE BIO COLLAGEN.

Pojemność 50ml

Nowy produkt