Swiffer Mokre chusteczki do podłóg Citrus 10szt

20,00 zł
Brutto

Swiffer Mokre chusteczki do podłóg Citrus 10szt

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Swiffer ma w swojej ofercie również mokre chusteczki nasączone skutecznymi środkami czyszczącymi, które rozpuszczają zabrudzenia i usuwają brud z powierzchni, zatrzymując go w tkaninie.

To wyjątkowe rozwiązanie pozwoli Ci zadbać o czystość podłóg i nadać im przyjemny zapach. Środki czyszczące zawarte w chusteczkach rozpuszczają uporczywe plamy, brud i osady, wchłaniając je w tkaninę, tak aby ułatwić Ci czyszczenie posadzek, płytek i linoleum.

Aby pozbyć się uporczywych plam, odwróć końcówkę mopa i potrzyj zabrudzenie zielonym paskiem do szorowania. Płaska końcówka pozwoli Ci dotrzeć do miejsc niedostępnych dla innych mopów (obszary pod kanapą, łóżkiem, lodówką i zmywarką).

Tak, Swiffer stał się przyrządem 2w1: suche ściereczki zbierają kurz, a mokre chusteczki doskonale nadają się do mycia. Można je również bezpiecznie stosować do czyszczenia podłóg drewnianych.

Nie należy ich stosować na niewykończonych, olejowanych lub woskowanych podłogach drewnianych, nieuszczelnionych płytkach oraz wykładzinach.

11 Przedmioty
Nowy produkt