Sidolux nabłyszczanie
  • Sidolux nabłyszczanie

Sidolux nabłyszczanie – drewno, parkiet 0,5 L

10,90 zł
Brutto

Sidolux nabłyszczanie – drewno, parkiet

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Drewniana podłoga odzyska swój blask, gdy skorzystasz z produktu Sidolux nabłyszczanie do drewna i parkietu. Produkt doskonale nabłyszcza, a dodatkowo wypełnia mikrouszkodzenia oraz zabezpiecza powierzchnię przed kolejnymi uszkodzeniami i wnikaniem wody!

Siła produktu tkwi w zawartych w płynie specjalnych polimerach. Po rozprowadzeniu środka na podłodze, tworzy się wyjątkowa warstwa. Nadaje ona blask, a także chroni drewnianą powierzchnię przed zarysowaniami oraz szkodliwym działaniem wody, a co za tym idzie nieestetycznymi wybrzuszeniami. Stosując ten produkt możesz być pewien, że twoja podłoga będzie wyglądać jak nowa!

Właściwości: - nabłyszcza i odświeża wygląd podłogi bez konieczności polerowania; - zabezpiecza podłogi przed uszkodzeniami mechanicznymi; - tworzy antypoślizgową powłokę i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania podłogi; - utrudnia osadzanie się brudu.

Sposób zastosowania: Na czystą, odtłuszczoną powierzchnię nanieś skoncentrowany środek i rozprowadź go delikatnie za pomocą szmatki. Nie poleruj! Po nałożeniu trzech warstw nabłyszczacza i przed nałożeniem kolejnej, umyj podłogę środkiem Cleanux – zmywacz do Sidoluxu.

47 Przedmioty
Nowy produkt