SAVO preparat do usuwania pleśni i grzybów x 6szt
  • SAVO preparat do usuwania pleśni i grzybów x 6szt
  • Savo
  • Savo przeciw pleśni
  • Savo na pleśń

SAVO preparat do usuwania pleśni i grzybów x 6szt

78,00 zł
Brutto

Środek Savo skutecznie usuwa pleśń i grzyby

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

SAVO do likwidacji pleśni, glonów i grzybów. Najskuteczniejszy środek dezynfekcyjny na pozbycie się uciążliwych skutków zawilgocenia pomieszczeń.

Środek Savo skutecznie usuwa pleśń i grzyby nawet z trudno dostępnych powierzchni, dokładnie je czyszcząc i dezynfekując. Natychmiast usuwa czarne naloty z pleśni, ślady grzybów, glonów, alg i mchów i skutecznie wybiela zabrudzoną powierzchnię.

Savo to najskuteczniejszy i najpopularniejszy preparat używany przeciw pleśni i grzybom na rynku. Dostarczany jest w rozpylaczu mechanicznym, który zapewnia łatwą manipulację i ułatwia likwidację pleśni również w trudno dostępnych miejscach.

Zarodniki grzybów pleśniowych stanowią znaczną część kurzu domowego- jednego z najczęstszych przyczyn alergii (katar alergiczny, duszności, astma, zmiany w zatokach).  Zabij pleśń "Savo przeciw pleśni"

Powszechnie stosowany jest do likwidacji pleśni na ścianach, czarnych nalotów (pleśni) w szczelinach, fugach między kafelkami, w łazienkach, koło wanien, umywalek, na meblach kuchennych, oknach, drzwiach itp. Doskonały w pomieszczeniach z podwyższoną wilgotnością i skłonnością do powstawania pleśni, w łazienkach, pralniach, łaźniach, saunach, basenach, w higienie komunalnej, magazynach żywności itp.    Przeciwdziała powstawaniu pleśni i grzybów.

Sposób użycia:

Na wybrane miejsca nanosimy preparat poprzez natrysk w odległości 10 - 15 cm, opuść pomieszczenie i po 15-20 minutach możemy dane miejsce umyć wodą lub pozostawić preparat do wyschnięcia. W razie potrzeba oprysk powtórzyć.

Unikaj nadmiernego spryskiwania, wystarczy zwilżyć powierzchnię mgiełką.

Nie należy przed natryskiem usuwać pleśni, aby nie doszło do rozprzestrzenienia niebezpiecznych zarodników. W przypadku powierzchni mocno zaatakowanych czynność kilkakrotnie powtórzyć.

 Uwaga:

Przed użyciem należy przekręcić końcówkę rozpylacza do pozycji umożliwiającej rozpylanie ( przycisk bezpieczeństwa). Po użyciu zawsze zablokuj naciskając przycisk i przekręcając końcówkę rozpylacza do pozycji stop.

Nie należy usuwać pleśni mechanicznie (skrobać, zmywać), aby nie doszło do rozprzestrzenienia zarodników

Produkt ma działanie wybielające, nie stosować na wrażliwych powierzchniach. W przypadku wątpliwości sprawdzić efektywność najpierw w mało widocznym miejscu.

 

Wydajność: 500ml = 10 m2

 

12 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także