ORO płyn do mycia i pielęgnacji zmywarki 250 ml

12,95 zł
Brutto

Płyn do czyszczenia zmywarki ORO

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Czyści i usuwa nagromadzone zanieczyszczenia pozostawiając świeży zapach. Skutecznie usuwa tłuszcz i osad wapienny w wewnętrznych elementach zmywarki: ramiona natryskowe, węże, filtry.

Regularne stosowanie przedłuża żywotność zmywarki, przywraca higienę i chroni przed kosztownymi naprawami.

Sposób użycia: Usunąć zanieczyszczenia z filtra zmywarki. Usunąć naklejkę z nakrętki ale samej nakrętki nie odkręcać. Butelkę wstawić nakrętką ku dołowi do koszyczka na sztućce lub do górnego kosza na naczynia, tak, aby się nie wywróciła. Pustą zmywarkę bez naczyń i bez proszku do zmywania włączyć, nastawiając program zwykły na 65°C. Zawartość butelki wystarcza na jednorazowe użycie.

Wskazówka: Płyn do pielęgnacji zmywarek można przed użyciem zastosować do mycia uszczelek drzwiczek. W tym celu należy odkręcić butelkę, wlać odrobinę płynu na ściereczkę i wytrzeć nią uszczelki. Następnie ponownie zakręcić i postępować zgodnie z instrukcją użycia. Na koniec dokładnie umyć ręce wodą.

Nie stosować z innymi środkami zawierającymi chlor.

Środki ostrożności: H319 - Działa drażniąco na oczy. P101 – W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102 – Chronić przed dziećmi. P305 + P351 + P338 – W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337 + P313 – W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.

Zawiera: niejonowe środki powierzchniowo czynne - poniżej 5%, kompozycje zapachowe.

8 Przedmioty
Nowy produkt